Twesix Energy Co., Ltd

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej 13,000 metra katror dhe është e pajisur me të prodhimit dhe të inspektimit të avancuara makina. Ne kemi një profesionist R & D ekip, prodhimit ekip dhe shitjet e ekipit. Ky është qëllimi ynë që të sigurojë klientët me cilësinë më të mirë të produktit.

Produkte Featured

Enquiry TANI